Warning: Undefined array key "options" in /home/elance/domains/addlink.lt/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Įkūrimo data: 2018 m.

Misija: Mūsų misija yra suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir sprendimus, kurie praturtina mūsų klientų gyvenimus ir verslą. Mes siekiame įgyvendinti tai su aukščiausiu profesionalumu, inovacijomis ir aukščiausiu klientų aptarnavimo standartu.

Vizija: Mūsų vizija yra tapti pirmuoju pasirinkimu klientams, ieškantiems paslaugų ir sprendimų savo poreikiams tenkinti. Mes siekiame būti pramonės lyderiu, pripažįstanti ne tik dėl paslaugų aukštos kokybės, bet ir dėl savo socialinės atsakomybės ir tvaraus verslo praktikos.

Veiklos sritys: Specializuojames teikiant aukščiausios kokybės verslo konsultacijas, IT sprendimus ir rinkodaros paslaugas. Mes dirbame su įvairiomis įmonėmis, įskaitant biudžetines įstaigas, labdaros fondus ir ne pelno siekiančias organizacijas.

Kokybės garantu pažymėta svetainė

Garantuojame paslaugų ir klientų aptarnavimo kokybę

Paslaugų suteikimo
garantija

Naudodami specialią pardavimo formulę iki 30 dienų sukuriame pelningas svetaines.

Termino
garantija

Pažeidus terminus, paslaugų kainą perskaičiuosime.

Rezultato
garantija

Jei rezultatų nepasieksime, grąžinsime pinigus už neįvykdytus įsipareigojimus.

Kainos
garantija

Kaina yra fiksuota sutartyje ir negali būti keičiama be susitarimo su klientu.

Elektroninės
komercijos
sprendimai

Interneto
svetainės
sprendimai

Aptarnavimas

Kviečiame aptarti jūsų projektą

This form does not exist

PADĖKA partneriams

Jūsų pasiryžimas dirbti kartu su mumis, jūsų idėjos, kritika ir pastabos yra neįkainojamos mums. Mes vertiname kiekvieną iš jūsų, ir dėka jūsų nuolatinio bendradarbiavimo mes galime nuolat tobulėti ir teikti jums vis aukštesnės kokybės paslaugas.